Mega İlaçlama
.
Firma Profili

FİRMA PROFİLİ

Mega ilaçlama, tüm haşereler ile mücadele etmek için 1993 yılında kurulan yasal bir ilaçlama şirketidir. Bilinmektedir ki hem taşıdıkları mikroplar, hem de bulaştırdıkları hastalıklar bakımından insanlara en çok zarar veren canlılar böcekler, haşereler, sürüngenler ve kemirgenlerdir. İnsanların sağlık ve refah içinde yaşaması için mutlaka bu canlılardan uzak olması gereklidir.Bizlerde Mega İlaçlama şirketi olarak toplumumuzda ki her ferdin veya bireyin sağlıklı yaşaması için sizlere en güvenilir hizmeti vermekteyiz.

Devamını okumak için tıklayın

Pire

pire Kan emici parazitler grubu içerisinde yer alan pire ilaçlama yapmadan, yaşam sürdüğümüz alanlardan uzaklaştırılması mümkün olmayan  haşerelerdendir. TSE onaylı ilaçlarla pire ile mücadele eden firmamız, müşterilerimizin her konuda takdirini kazanmıştır. Tüm haşere türleri üzerinde düşük fiyatlarla işlem yapan firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz.

İnsan gözünün göremeyeceği kadar küçük olan bu parazitler, insan sağlığı açısından büyük tehdit oluşturmaktadır. Evcil hayvanların, canlıların ve eşyaların üzerinde bulunan pirelerin birçok türü bulunmaktadır. Türlerine göre bulundukları alanlar değişkenlik göstermektedir. Pire ile mücadele oldukça zordur.


Pire Türleri

İnsan Piresi
Kan emerek beslenen ve vücutları yassı şekilde olan zararlılardır. Pirenin vücutta ısırdığı yerlerde 1cm civarında kızarıklıklar oluşur ve bu kızarıklık kaşıntı yapar. Pirelerden korunmak için ev ve işyerlerinizi periyodik olarak ilaçlatmanız gerekir. Eğer evde hayvan besleniyor ise önce hayvanların bakımını yaptırıp, ardından mekânınızı ilaçlatmanız gerekir. 

Köpek piresi
En yaygın olan ve en çok bilinen türdür. Bunun nedeni köpek piresi sadece köpekler üzerinde değil, insan, tavşan, kedi, fare gibi birçok canlı üzerinde de bulunur. Türleri arasında en büyük olanıdır.Eğer evcil hayvan besliyorsanız, hayvanlarınızı düzenli olarak veteriner kontrolünden geçirmeli ve bulunduğunuz mekânda düzenli olarak uygulama yapmalısınız.

Kedi piresi
Baş yapısı diğer türlerinden daha uzundur ve daha dardır.Adından da anlaşılacağı gibi kediler üzerinde bulunmamaktadırlar. Kısa sürede üreyen ve kedilerde huzursuzluğa neden olan bir türdür.

Pamuk piresi
Genellikle pamuklu ve yünlü eşyaların üzerinde bulunabilmektedir. Ortak kullanılan eşyalar aracılığı ile insanlar arası geçiş sağlayabilmektedir. Eşyalar aracılığı ile insan derisine geçiş sağlamaktadır.
Firmamız tüm türler üzerinde, her alanda kontrol sağlamaktadır. Ekonomik fiyatlarla pire ilaçlama şirketleri arıyorsanız ve birinden ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız, firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

Pireler hakkında sık sorulan sorular

1. Pire yaşamı boyunca ne kadar yumurta bırakır?
2. Pireler nerelerde yaşar?
3. Pireler nasıl hareket eder?
4. Pireler ergin hale gelene kadar kaç dönemden geçer?
5. Pire ne kadar büyür?
6. Pireler kaç çeşittir?
7. Pirelerden insanlara hangi hastalıklar bulaşır?
8. Pire evcil hayvanlara zarar verir mi?
9. Pire ne ile beslenir?
10. Pire ve biti birbirinden ayıran özellikler nelerdir?
11. Pirenin yol açtığı zararlar nelerdir?
12. Pireden nasıl korunabilirim?
13. Pire ilaçlaması yaptıktan sonra ne zaman pireden kurtuluruz?
14. Pire ilaçlamasında nelere dikkat etmek gerekir?
15. Su piresi ne yer?
16. Pire en fazla ne kadar kan emer?
17. Pire alerjisi nedir?
18. Pireden korunma ve pire ile mücadelenin yolları nelerdir?

 

 

sSite Haritası | RSS Besleme Haberler Haberler
www.bocekilaclamak.gen.tr
Bilgisayar ve İnternet